Hakkımızda

Hakkımızda

Son zamanlarda özellikle dovizde yaşanan dalgalanma ile özellikle ithalat olarak ülkemize gelen ürünlerin oldukça maliyetli olmasına neden oldu. PS4 oyunları da bu pahalılıktan nasibini aldı. Bir çok oyun Türkiye’deki kullanıcıların alım gücünün çok üstüne çıktı.

Tam bu noktada tüm bu oyunları çok ucuz bir halde PS4 kullanıcıları ile buluşturmak için Oyunstation.com’u kurduk. Oyunstation PS4 oyunlarını dijital olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde size teslim eder.

Sisteminiz nasıl çalışıyor?

Dijital PS4 oyunlarımızda sitemizden sipariş verdikten sonra size e-posta aracılığıyla bir mail ve şifre gönderiyoruz. Bu e-posta ve şifreyi konsolunuza yeni kullanıcı olarak girip sonrasında kütüphaneye geçip satın aldığınız oyunu indirip kendi hesabınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz.. PSN Plus hesaplarda ise yine verdiğimiz hesabı ana hesap olarak ekleyip kendi hesabınıza geçip oynayabiliyorsunuz. Tüm PS4 oyunlarını kendi hesabınızdan ve size özel bir şekilde tüm ilerlemeler ve kupalar kendi hesabınıza kaydolacaktır.

Size nasıl güvenebilirim?

Oyunstation.com olarak güven konusuna oldukça veriyoruz. Bu bağlamda ödeme sistemizi Shopier.com üzerinden sağlıyoruz. Shopier Oyunstation.com sitesinden bağımsız bir kurum olup. Oyunlar teslim edilmeden tarafımıza ödeme yapmaz. Ayrıca haftalık olarak bazı müşterileri arayarak oyunların teslim edilip edilmediği konusunda denetim gerçekleştirir.

Size sağladığımız oyun hesapları tamamen güvenilir ve yasaldır. Hesaplar kullanıcılardan izin alınarak belli bir ücret karşılığında psn kardeşliği sistemi kurulması için sizinle paylaşılır. Herhangi bir sorun olması durumda ana kullancı ile iletişime geçilerek sorun çözülmeye çalışılır. Çözülmemesi halinde yeni hesap verilir. Daha detaylı bilgi için lütfen Geri iade politikası kısmına tıklayınız.

Teslimat süreniz nedir?

Oyunstation.com oyunları 24 saat içinde teslim edecektir. Özel indirim günlerinde ise teslimat süresi 72 saate kadar çıkabilir.

Siparişim gelmedi ne yapmalıyım?

Mailler bazı durumlarda spam ya da gereksiz kutusuna düşebilmektedir. Bu mail kutularında da görüntüleyemediyseniz sitemizden hesabınıza giriş yapıp siparişlerim kısmından oyun bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Garantiniz var mıdır?

Tüm hesaplarımız tarafımızca garantilidir. Garanti için aktivasyon videosu şarttır.